Inwestycja TRX z 6% dziennym przychodem.

Mikos322
Reputacja: 0

Witam, chciałbym przedstawić wam stronę Hashare, na stronie dostajemy 200trx na start.
Dużo - scam? Nie sądzę, ustawiony jest dzienny limit wypłat poprzedzając swoją inwestycję czyli około 5%.
Dodatkowo bez inwestycji nie można tego wypłacić, inwestując swoje Trony mamy 5% dziennego przychodu dodatkowego z tradingu strony.
Projekt świeży bo ma dopiero kilka dni ale wszedłem z inwestycją i jak narazie jest okej. Wypłacam dziennie około 400trx.
Gdyby były jeszcze jakieś pytania to zapraszam do dyskusji.

Tutaj link
Ostatnio zmieniony piątek 28 maja 2021, 12:46 przez Mikos322, łącznie zmieniany 1 raz.
impeer
Reputacja: 50

Odwiedziłem stronę i nie widzę tam nic poza ekranem logowania.
Mikos322 pisze: czwartek 27 maja 2021, 18:48 Dodatkowo bez inwestycji nie można tego wypłacić
Jakiej inwestycji? Wpłaty?

Na czym to polega i skąd niby biorą się profity? Bo wygląda jak najczystszej krwi Ponzi i to jeszcze bez wytłumaczenia o co chodzi...

Jaki jest model biznesowy tego projektu?
Mikos322

impeer pisze: czwartek 27 maja 2021, 22:35 Odwiedziłem stronę i nie widzę tam nic poza ekranem logowania.
Mikos322 pisze: czwartek 27 maja 2021, 18:48 Dodatkowo bez inwestycji nie można tego wypłacić
Jakiej inwestycji? Wpłaty?

Na czym to polega i skąd niby biorą się profity? Bo wygląda jak najczystszej krwi Ponzi i to jeszcze bez wytłumaczenia o co chodzi...

Jaki jest model biznesowy tego projektu?
Tak, bez minimalnej wpłaty nie można ruszyć tych dodatkowych tronów.

Stronka może i wygląda na niezbyt rozbudowaną ale najważniejsze, że płaci od kilku dni.
Po wejściu na stronę mamy prosty formularz rejestracji
1 okienko wpisujemy numer telefonu bez 0 i +48
2 okienko to hasło do logowania
3 okienko to hasło do wypłat.

Model biznesowy tego projektu.
Zacznę tak jest to strona z tego co wiem postawiona w Indiach(dokładnie nie jestem pewny), przez górników z kontenerami wypchanymi koparkami. Jeśli znajdę filmik do tego to podeśle link bo był udostepniony gdzieś.
Poprzez inwestowanie w stronę dajemy im tak jakby wsparcie a w zamian oni oferują 5% dochodu pasywnego dziennie.
Każdy z osobna posiada na stronie swój własny portfel do wpłat, więc później z tego portfela wypłacamy.
Jakie wsparcie otrzymują dzięki naszym inwestycjom? Z tego co zrozumiałem to przeznaczają to w większości na opłaty za działanie maszyn.
Wiadomo każda inwestycja jest ryzykowna ale wolę zaryzykować i nie mieć potem na sumieniu że nie spróbowałem, szczególnie że zawsze przeznaczam kwotę którą mogę po prostu stracić.
Gdyby były jakieś pytania proszę dalej pytać.
impeer

Mikos322 pisze: piątek 28 maja 2021, 12:57 Poprzez inwestowanie w stronę dajemy im tak jakby wsparcie a w zamian oni oferują 5% dochodu pasywnego dziennie.
Każdy z osobna posiada na stronie swój własny portfel do wpłat, więc później z tego portfela wypłacamy.
Jakie wsparcie otrzymują dzięki naszym inwestycjom? Z tego co zrozumiałem to przeznaczają to w większości na opłaty za działanie maszyn.
Case 1: Maszyny produkuja wiecej hajsu niz zuzywaja - wtedy niepotrzebna jest zewnetrzna "inwestycja"
Case 2: Maszyny produkuja tyle hajsu ile zuzywaja - wtedy skąd to 5%?
Case 3 : Maszyny produkuja mniej hajsu niz zuzywaja - wtedy to chyba powinno być -5% dziennie, i tak pewnie jest, co?

;-)
Mikos322

impeer pisze: piątek 28 maja 2021, 13:03
Mikos322 pisze: piątek 28 maja 2021, 12:57 Poprzez inwestowanie w stronę dajemy im tak jakby wsparcie a w zamian oni oferują 5% dochodu pasywnego dziennie.
Case 1: Maszyny produkuja wiecej hajsu niz zuzywaja - wtedy niepotrzebna jest zewnetrzna "inwestycja"
Case 2: Maszyny produkuja tyle hajsu ile zuzywaja - wtedy skąd to 5%?
Case 3 : Maszyny produkuja mniej hajsu niz zuzywaja - wtedy to chyba powinno być -5% dziennie, i tak pewnie jest, co?

;-)
Case 4: Zwrot za maszyny dzieki naszym inwestycjom i w zamian za to 5% tego co włożymy wypłacają nam dziennie? Nie wiem, załączam screen że wypłaciłem, bo kolega chce ze mnie zrobić oszusta chyba.
Załączniki
191751548_483265919611973_2554698280387022104_n.jpg
191751548_483265919611973_2554698280387022104_n.jpg (35.32 KiB) Przejrzano 807 razy
impeer

Mikos322 pisze: piątek 28 maja 2021, 13:11 Case 4: Zwrot za maszyny dzieki naszym inwestycjom i w zamian za to 5% tego co włożymy wypłacają nam dziennie? Nie wiem, załączam screen że wypłaciłem, bo kolega chce ze mnie zrobić oszusta chyba.
Nikogo nie chce nikim zrobić, nie w tym rzecz. Po prostu rynek krypto jest pełen ofert lepszych niż możliwe a tak bez backgroundu i odpowiedniego uwiarygodnienia.. jeszcze w "tej koniunkturze" na krypto ostatnio... No, ostrożności nigdy za wiele ;-)

5% dziennie to bardzo dużo.
impeer

No niestety, nawet google nie jest w stanie za wiele powiedzieć (oprócz tego, że domena wykupiona 7 maja). Jesteśmy zdani na Ciebie, człowieka z kontem założonym tylko po to żeby wysłać referal linka ;-)))) jeśli chodzi o wszystkie szczegóły... na pewno jakiś whitepaper tego musi być żeby inwestor wiedział jak i gdzie zainwestować...
Awatar użytkownika
Kutalisk
Reputacja: 4

Przecież to śmierdzi wałkiem na kilometr.
Wypłaty śmigają póki są nowi wpłacający, ostatni gasi światło. Bardzo czytelny model biznesowy.
admin

Scam. Temat trafia do kosza.
Zablokowany

Wróć do „Kosz”