Masz pomysł na biznes a brakuje Ci funduszy?

Dyskusje na różne tematy związane z biznesem.
Mucha
Reputacja: 9

Masz pomysł na biznes a brakuje Ci funduszy?
Opisz jaki masz pomysł, pokaż że biznes ma sens ekonomiczny.
Jeśli biznes się spodoba i będzie rokował.
Mogę zainwestować do 50.000zł
Mogę wesprzeć doświadczeniem, zespołem ludzkim w początkowej fazie biznesu, dać możliwość skorzystania z narzędzi które my posiadamy czy kontaktów.

Nie jestem zainteresowany żadnymi inwestycjami w mlmy, piramidy, scamy, forexy, i inne dziwadła.
לזיין את היהודים
Reputacja: 1

Od czego by tu...
- Kantor xmr - tak żeby się biurwa nie rzucała,
- Różnokolorowe krążki (au&ag do pozyskania po spot, pt nieco drożej, wolfram - do ustalenia ;-) ),
- Formy/matryce do w/w: czas? około 1msc (do wolf. 3), cena? bardzo atrakcyjna, wykonanie? "pryma sort",
- Elektronika: bezpieczne urządzenia (potrzebny programista i można wypełniać lukę po encrochat)
Jak se coś jeszcze przypomnę, to dopiszę.
Mucha

לזיין את היהודים pisze: piątek 16 kwie 2021, 13:45 Od czego by tu...
- Kantor xmr - tak żeby się biurwa nie rzucała,
- Różnokolorowe krążki (au&ag do pozyskania po spot, pt nieco drożej, wolfram - do ustalenia ;-) ),
- Formy/matryce do w/w: czas? około 1msc (do wolf. 3), cena? bardzo atrakcyjna, wykonanie? "pryma sort",
- Elektronika: bezpieczne urządzenia (potrzebny programista i można wypełniać lukę po encrochat)
Jak se coś jeszcze przypomnę, to dopiszę.
XMR nigdy nie bedziemy handlować za duże ryzyko.
Chodziło mi o biznesy już z biznes planem i brakiem środków niż same pomysły, sam mam parę pomysłów ale ludzi mi brakuje, a ludzie jak mają swoje pomysły to będą chcieli je realizować i dadzą dużo więcej swojej energii.
BitcoinSV.pl pisze: piątek 16 kwie 2021, 14:11 Funduszy nam nie brakuje ,interesuje nas wprowadzenie Bitcoin SV do bitomatów i możliwość zakupu przez kantor ala swap.ly małych kwot BSV. W ramach istniejącej infrastruktury dla Was to pewnie tylko dodanie kilku linijek kodu i dodajecie.
My gwarantujemy reklamę kantoru FlyingAtom i bitomatów na stronie. W ramach społeczności Bitcoin SV Polska.
Przy okazji wysłałem prośbę o dodanie koloru oficjalnego reprezentanta. BitcoinSV.pl
Takie aplikacje jak tdxp pozwalają na spekulację i obsługują wyłącznie Bitcoin SV ,a fee pozwala wchodzić nowym którzy chcą pograć przyszłowiową stówką ... bo próba gry przysłowiową stówką przy pomocy btc to fee 50% :lol:
Jesteśmy jako portal /forum /kantor otwarci na wszelkiej formy współpracę w ramach udostępniania możliwości zakupu BSV.
Obecnie w Polsce to wyłącznie BB daje taką możliwość ,albo zabawa w kupowanie czegoś innego ,zamiana na BSV.
Pod rozwagę
Nie spamuj w nieodpowiednich tematach, następnym razem usunę konto, a nie lubię się powtarzać w sprawach tak fundamentalnych.
לזיין את היהודים
Reputacja: 1

Nie wiem czy słabo kropki połączyłeś czy co jest 5, ale gdybym nie miał "wizji", to bym gęby nie otwierał. No bo chyba nie liczysz na to, że wyłożę na forum publicznym "krok po kroczku"? :-D ;-) No i to:
Mucha pisze: piątek 16 kwie 2021, 15:51 XMR nigdy nie bedziemy handlować za duże ryzyko.
To chcesz zainwestować jako "szara eminencja" czy szukasz gotowca pod nową odnogę/dział?
Mucha

לזיין את היהודים pisze: piątek 16 kwie 2021, 16:32 Nie wiem czy słabo kropki połączyłeś czy co jest 5, ale gdybym nie miał "wizji", to bym gęby nie otwierał. No bo chyba nie liczysz na to, że wyłożę na forum publicznym "krok po kroczku"? :-D ;-) No i to:
Opisz coś więcej na PW albo podaj nicka na telegramie najlepiej na PW i zdzwońmy się.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Biznes”